Náš cieľ

Náš e-shop vznikol ako súčasť projektu „Zdravé Slovensko“. Naším cieľom je prinášať na Slovenský trh overené a kvalitné produkty, ktoré už vo svete ľudia využívajú a osvedčili sa ako skutočne dobré.

Trh je v dnešnej dobe presýtený rôznymi produktami, ale skutočne dobré veci sa presadzujú ťažko. Prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Pretože skutočná kvalita, v oblasti zdravých produktov, si vyžaduje poctivú a dlhú prácu, a mnohokrát aj nemalé investície do testovania. Preto tieto produkty nepatria k tým najlacnejším, ale zasa na  druhú stranu, sú skutočne kvalitné a účinné.

Keď zvažujeme čo si vybrať, a teda za čo máme zaplatiť, je dobré sa vždy zamyslieť, aká bude kvalita, ak je niečo príliš lacné. Tým nechceme povedať, že lacnejšia vec nemôže byť dobrá. Môže, ale ťažko tomu uveriť v oblasti, kde ide o zdravie.

Môžeme si to prirovnať k oblečeniu. Vieme si ušiť pekný oblek alebo šaty. Aj lacné šaty môžu byť pekné, ale nebudú z kvalitnej látky, aby nám vydržali desiatky rokov. Pri oblečení to nevadí. Veď, aj tak by vyšli z módy. Ale pri užívaní prípravkov pre zdravie, alebo na omladenie, na tej kvalite už záleží, pretože, ak raz prídeme o zdravie, už si ho nevrátime.

Zasa na druhú stranu, je veľa prípravkov, ktoré sú nehorázne predražené. Nájsť primeranú strednú cestu, to znamená, kvalitu za prijateľnú cenu, nie je ľahké. A preto sme sa na to zamerali za Vás a budeme sa Vám snažiť prinášať to najlepšie, čo na trhu u nás, aj vo svete, je, ale s prihliadnutím na slovenské príjmy.

Pretože v dnešnej dobe stále pribúda viac a viac ľudí, ktorí majú rôzne zdravotné ťažkosti, mnohokrát už od narodenia, alebo vznikajú v priebehu života, v dôsledku stravy, ktorú kupujeme a vody, ktorú pijeme, rozhodli sme sa s tým niečo spraviť.

Naším cieľom je ponúknuť Vám maximum z toho, čo je vo svete bežné, overené, certifikované a ľudia, ktorí tieto produkty používajú, sú s nimi maximálne spokojný, pretože majú preukázateľné účinky. Ponúknuť Vám skutočnú kvalitu a pomôcť tak k "Zdravému Slovensku".


Čo ma  vôbec priviedlo na myšlienku založiť e-shop?


Môj príbeh

Volám sa Adriana a mám 50 rokov. Čím viac som sa blížila k tomuto jubileu, tým viac som si uvedomovala, že mladosť je preč, dôchodok ďaleko a na mne sa začínajú prejavovať príznaky starnutia. Som stále unavená, začínam zabúdať, žalúdok mi nie všetko strávi a začínam tlstnúť, aj keď jem stále rovnako. Tiež mám dve deti, syna a dcéru, a keďže sa vôbec nepohybujú a sedia prevažne pri počítači, ich nadváha stále rastie.

Keď som sa nad tým zamyslela, dospela som k záveru, že buď sa budem nečinne prizerať a vzdychať nad zmenami, ktoré sa dejú, alebo pre to niečo spravím.

Začala som preto prečítavať internet a hľadať niečo, čím zastavím zmeny na tele, ale všetko, čo bolo ozaj dobré, bolo tak drahé, že som si to nemohla dovoliť.

A tak som si povedala, že osobné stretnutia a výmeny skúseností s ľuďmi, ktorých trápia podobné problémy ako mňa a moju rodinu, ma skôr posunú ďalej. Takto som sa postupne prepracovala až k tvorcom rôznych produktov. Po vyskúšaní ich výrobkov, keď som videla na sebe, aj na mojich deťoch preukázateľné účinky, som dospela k názoru, že aj keď som nemala pôvodne v úmysle   vlastniť takýto e-shop, tak je to jediná cesta, ako pomôcť aj ostatným a skrátiť im ich cestu v hľadaní niečoho, čo by vyriešilo ich problém, v oblasti krásy, vrások, nadváhy a zdravia, aby to bolo ozaj účinné a tiež aspoň trošičku finančne prístupné.

Teším sa, že nás je stále viac takých, čo si vďaka dobrým produktom, zmenili život.