JointAstin Astaxantín Regenerácia a výživa kĺbov

  • 39,90€

  • Bez DPH: 33,25€

  

Astaxantín 
 
Bolo preukázané, že BioAstin® Astaxantín je silný prírodný doplnok proti zápalom, podporuje dobrý zrak, pomáha chrániť pokožku pred UV-žiarením, prispieva k dobrému cholesterolu, pozitívne vplýva na kardiovaskulárny systém, podporuje imunitný systém, zmierňuje syndróm karpálneho tunela a problémy typu tenisový lakeť (epikondylitída, tendinitída). 
 
Chráni bunky a nervový systém pred oxidačným poškodením. Podporuje činnosť mozgu, zdravie kĺbov a šliach. Zmierňuje vrásky a viditeľne zlepšuje vzhľad pokožky. Navyše sa BioAstin odporúča na zvýšenie športovej výkonnosti, vytrvalosti a regeneráciu organizmu po športovom výkone a cvičení. 
 
 
Glukosamín
 
Je produkovaný prirodzene v ľudskom tele a hrá kľúčovú úlohu pri budovaní chrupavky ktorá chráni kĺby a tým zmierňuje ich bolestivosť a zlepšuje pohyblivosť. Glukosamín pomáha pri bolestiach a zápaloch kĺbov, čo je dôležité pri zmierňovaní priebehu artrózy kĺbov. Je tiež účinný v prevencii proti osteoartróze. Glukosamín je základným stavebným prvkom kĺbových tkanív. 
 
Niekoľko vedeckých štúdií (http://umm.edu/health/medical/altmed/supplement/glucosamine) ukazuje, že glukosamín môže byť efektívny pri liečbe osteoartritídy. Osteoartritída je typ artritídy, ku ktorému dochádza pri strate chrupavky a to buď v dôsledku úrazu alebo bežným opotrebovaním. Ďalej účinne urýchľuje hojenie poúrazových stavov.
 
 
​​Boswellia Serrata extrakt 

Boswellia serrata je strom, z ktorého sa získava živica - sallai suggal, ktorú už ajurvédski lekári celé stáročia využívali na liečbu artritídy. Extrakt zo živice boswellie obsahuje kyselinu boswellovú, ktorej účinok je porovnateľsný s kyselinou acetylsalicylovou - aspirinom. Vďaka výsledkom výskumov sa boswellia začala široko používať ako prírodná náhrada protizápalových liekov ako je aspirín alebo ibuprofén. 
Výhodou Boswellie serrata je možnosť jej dlhodobého užívania, pretože na rozdiel od Aspirínu nedráždi tráviace orgány, neriedi krv a neznižuje telesnú teplotu. Výťažok z Boswellie serrata je ideálna voľba pre starších ľudí, ktorí trpia rôznymi chronickými zápalmi.

Výťažok z boswellie obsahuje veľké množstvo kyselín, ktoré vplývajú na zápalové procesy a tým vplývajú na prejavy osteoartrózy - ranná stuhnutosť, pohyblivosť kĺbov. 

Boswelliové kyseliny majú tlmiaci účinok na aktivitu interleukinov a leukotrienov, ktoré podporujú a udržujú zápalové procesy v ktoromkoľvek telesnom orgáne. Boswellia sa vyhľadáva kvôli protizápalovému a anti-atritídnemu účinku a to v aj prípade akútnych aj chronických zápalov. Nevytvára analgetický efekt, ale potláča zápal, skutočnú príčinu bolesti. Boswellia vplýva na opuch kĺbov a rannú stuhnutosť, mobilitu kĺbov a bolesť u artritídy.


Ľanový olej 
 
Je najzdravším spomedzi všetkých známych tukov. Obsahuje veľmi dôležité a v strave málo zastúpené nenasýtené Omega-3 mastné kyseliny. Lanový olej je aj najbohatším prírodným zdrojom lignanov a flavonoidov. Tie majú siné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Ľanové semienka ich obsahujú až stokrát viac, než akýkoľvek iný rastlinný zdroj. Ďalej obsahuje vitamíny E, B1, B2, B3, B5, B6, B9, minerály železo, zinok, vápnik, fosfor, sodík, draslík, horčík, mangán, meď a betakarotén.


4 kapsule denne s jedlom Vám dodajú BioAstin®, Glukosamín a Boswelliu, ktoré sú nevyhnutné pre podporu zdravých kĺbov.

Dávka 4 kapsúl obsahuje 12 mg BioAstinu Havajského ASTAXANTÍNU, 1500 mg D-Glukozamínu HCL, 400 mg Boswellia serrata a 1000 mg Ľanového oleja. Balenie obsahuje 120 kapsúl a vystačí za celý mesiac.


D-Glukozamín HCL: 375 mg v 1 kapsule

Ľanový olej: (55% ALA, linum usitatissimum) 250 mg v 1 kapsule 

Kadidlovník pílovítý (Extrakt z kôry Boswellia serrata) 100 mg v 1 kapsule 

Astaxanthín (získaný z mikroriasy Haematococcus Pluvialis) 3 mg v 1 kapsule

Prídavné látky: kukuričný škrob, morské riasy, Glycerin, Sorbitol, Lecitín, včelí vosk, čistená voda, Olej z Požlt farbiarsky (Carthamus tinctorius), slnečnicový olej (Helianthus annuus). 


JointAstin je silná formula, ktorá vám dodá neuveriteľné zdravotné prínosy astaxantínu naviac so špeciálnou zmesou živín podporujúcich zdravie a regeneráciu kĺbov. Mal by ho užívať každý kto chce benefitovať z účinkov astaxantínu, ale špeciálne ľudia ktorí majú problémy s kĺbmi alebo si chcú udržať dlhodobé zdravie kĺbov. 

 
JointAstin obsahuje:

  • BioAstin® Astaxantín - je silný prírodný doplnok proti zápalom a zároveň podporuje zdravie kĺbov a šliach
  • Glukozamín HCL (Regenasure®) - podporuje regeneráciu a obnovu kĺbového tkaniva a chrupavky. Chráni kĺby a chrupavku pred opotrebovaním
  • Boswellia Serrata extrakt - pre ďalšiu podporu zdravia kĺbov 
  • Ľanový olej - obsahuje najvyššiu hladinu nenasýtených Omega-3 mastných kyselín (ALA) z pomedzi všetkých rastlinných olejov a vzácne lignany

 

- 100% čistý prírodný Astaxanthín

Novinka na trhu! V strednej Európe kúpite JoinAstin® jedine u nás

- Žiadne konzervačné látky, žiadne syntetické sladidlá / dochucovadlá

- Žiadne pesticídy a herbicídy

- Čisto prírodný produkt, bez lepku, bez GMO

- Vhodný pre vegánov a vegetariánovBalenie

3 mg po 120 tabliet  v sklenenej dóze


Miesto využitia
Časť tela Pohybový aparát - kĺby, chrupavky a šľachy
Použitie
Dávkovanie Denné dávkovanie je stanovené na 2 kapsule denne. Užívajte pri jedle
Účinky
Rieši problémy Má silný účinok proti zápalom a zároveň podporuje zdravie a regeneráciu kĺbov chrupaviek a šliach, Chráni kĺby a chrupavku pred opotrebovaním, Obsahuje Omega-3 mastných kyselín a vzácne lignany
Vhodné pre
Pohlavie Vhodný pre ženy aj pre mužov
Vek Vekovo noebmedzené, doporučené od 18 rokov
Využitie
Nevhodné Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy
Počet kusov v balení 120 kapsúl - balenie na 2 mesiace

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Súvisiace produkty

Our Related Products