Neodstatok serotonínu vedie k únave, často už po prebudení,ste unavený a nejde Vám už zaspať, ste prehnane ľútostivý alebo trpíte depresiami a priberáte na váhe.

To, či máme nedostatok serotonínu, môžeme zistiť jednoduchým testom.

  • Máte na jeseň alebo v zime, kedy máme v živote menej slnečného svetla, skôr stiesnenú náladu a tendenciu ku smútku?
  • Tiež sa po hodinovom poludňajšom spánku neviete zobudiť a necítite sa sviežo?
  • Ráno sa prebudíte a už ste unavený?
  • Takmer nič nejete a stále priberáte?
  • Ste unavený a nejde Vám zaspať?
  • Ste výbušný a ťažko sa ovládate?
  • Ste prehnane ľútostivý?
  • Trpíte chronickou únavou a malou tvorivosťou?

Ak ste aspoň 2x odpovedali ÁNO, doporučujeme Vám vyskúšať prípravok MAKE U HAPPY, s ktorým sa postupne Vaše odpovede áno, začnú vytrácať a postupne sa meniť na slovo NIE. Stačí jedna polievková lyžica denne a vy sa už po týždni môžete cítiť lepšie, menej unavený, dobre naladený a postupne sa upravuje aj Váš denný režim. Po 12-tich hodinách energie sa postupne dostaví prirodzená únava a dochádza k potrebe spánku. Spánok bude kvalitnejší, dostatočne hlboký, aby sa naštartovala regenerácia organizmu. Takže po prebudení už nebudete tak unavený, až sa únava úplne vytratí.

Naštartovanie prirodzených pochodov v organizme, vedie aj k odbúravaniu tukov. Stačí, ak si po požití MAKE U HAPPY doprajete 5-10 minút pohybu. Či už zvolíte cvičenie, prechádzku( napr. rýchlejšia chôdza na autobus, do obchodu), vysávanie...,  výber je na Vás, lepšie fungujúci metabolizmus môže viesť k úbytku na váhe až 5kg za mesiac bez diéty.

Zvýšená tvorba serotonínu v tele, vedie k znižovaniu potreby užívania antidepresív a môže viesť až k ich úplnému vysadeniu.

POZOR!! Antidepresíva sú návykové. Nesmú sa vysadiť jednorázovo, ale dávka sa musí postupne znižovať!! O spôsobe znižovania a následného vysadenia sa vždy poraďte so svojím lekárom!

Významným účinkom dobre naplnených zásobníkov serotonínu sú: zreteľne zvýšená bdelosť, koncentrácia, mentálna a telesná odolnosť. Dostávame sa tým opäť k praotcovi modernej medicíny Hippokratovi, ktorý už vo svojej dobe hovoril: „ Vaša strava nech je váš liek, váš liek nech je vašou stravou“ !!!

Tvorca Antonin Spirit Výživové doplnky na chudnutie bez diéty

"Už roky užívam pravidelne, raz denne MAKE U HAPPY na lačný žalúdok a užívam si pozitívne naladenie, ktoré je vďaka tomu možné. Samozrejme že tento prášok ma nerobí šťastným sám o sebe. Tento pocit šťastia možno vziať na vedomie vďaka tomu, že máme v dostatočnej miere zodpovedajúci biochemický základ."

Melatonín a spánok
V dnešnom modernom živote, plnom stresu, so zlou stravou a nebezpečným posunom potravinového spektra z rastlinnej k živočíšnej bielkovine, už nie je ...
Ľadovcova voda neobsahuje nečistoty
Ľadovcová voda ICEIS/NORDIC neobsahuje nečistoty. Patrí medzi najčistejší zdroj vody na svete. Pomáha udržiavať zdravú hladinu pH vo Vašom tele, dodáv...