Je veľa ľudí, ktorých trápi nadváha, ale zároveň si nedokážu zakázať jesť určité potraviny. Ich závislosť na sladkostiach, sladkých nápojoch, zmrzlinách a podobne, je príliš veľká, a odriekanie si týchto pôžitkov, znamená pre ich organizmus v podstate stres.

Teraz je tu nová, revolučná cesta, ako jesť ďalej všetko čo máte radi a predsa chudnúť. Nový produkt MAKE U HAPPY je Vaším riešením.

Stačí si ráno namiešať nápoj, ktorí vypijete na lačný žalúdok a 5-10 minút cvičíte. Je jedno či pred vypitím nápoja, alebo bezprostredne po vypití. Formu cvičenia si zvolíte sami. Niekto si dá 10 minút rýchlej! chôdze, iný si ide zabehať alebo zabicyklovať. Môžete cvičiť aj doma napríklad bežné cviky, ktoré poznáte ešte z telocviku v škole. Rozhodnutie je na Vás, dôležitý je 10- minútový pohyb.

Váš úbytok na váhe môže byť za mesiac až 5 kg. Ale predstavte si , že by to boli len 2kg, tak je to 24 kg za rok bez toho, aby ste sa museli akokoľvek obmedzovať. Čo poviete, vyskúšate svoj nový chudnúci program, jesť všetko a predsa schudnúť?


Život bez vrások
Ľudia už od nepamäti sa snažia nájsť elixír večnej mladosti. My máme to šťastie, že žijeme v storočí, ktoré tento elixír mladosti má. Myslím, že stále...
Čínska medicína
Každý človek má odlišné problémy, aj keď na prvý pohľad sa môžu zdať totožné. Skvelé na čínskej medicíne je to, že je liečba pripravená na mieru práve...
A. Nováková
Je zdravotná sestra, ale okrem zdravotníctva sa venuje aj alernatívnej medicíne a kozmetike. Neustále sa vzdeláva v oboch oboroch na odborných školeniach a seminároch, aby maľa prehľad o najnovších produktoch, alternatívach liečenia a pokrokoch v medicíne a to tak v čínskej, ako v európskej. Spolupracuje s renomovanými značkami a každú informáciu, ktorú Vám prináša vo svojich článkoch sa snaží maximálne preveriť, ev. prekonzultovať s lekármi.
Čítať viac ⟶