Stále viacej ľudí si sťažuje, že sú stále unavení. Súvisí to s uponáhľanou dobou, stresom a nedostatkom odpočinku. Častokrát prídeme domov, ale myšlienkami sme ešte stále v práci.

Niekto by mohol namietnuť, že spí aj 8-10 hodín, ale aj tak sa zobudí a únava je v podstate rovnaká, ako keď išiel spať. A čo je horšie, jeho okolie naňho pozerá ako na lenivca, ktorí by sa len váľal v posteli. Viete o tom , že existuje riešenie? Vyskúšajte MAKE U HAPPY, piť každé ráno na lačno. Čo sa stane s Vaším organizmom? Začne sa v ňom tvoriť až 7x viacej serotonínu ( hormónu šťastia a pohody), ktorí Vám umožní lepšie zvládať rôzne situácie v priebehu dňa, stres Vás nebude toľko vyčerpávať a vy budete pociťovať viacej energie a teda zákonite nebudete tak unavení. Po zotmení sa z cerebrálneho serotonítu začne vytvárať melatonín (spánkový hormón), takže rýchlejšie zaspíte a Váš spánok bude kvalitnejší. To umožní Vášmu organizmu dostatočnú regeneráciu, takže po prebudení už nebudete tak unavení. Pravidelným ranným pitím MAKE U HAPPY si svoj životný rytmus ako aj energiu uvediete do normy.

Nebolo by krásne zobúdzať sa oddýchnutý, pozitívne naladený a keď si večer ľahnete, nečakať niekoľko hodín, než zaspíte? Je len na Vás, či to chcete zmeniť! Stačí jeden nápoj denne a Váš život sa zmení.


Prečo pleťové sérum?
Vieme, že dobre zvolené sérum vie z Vašou pleťou a pokožkou urobiť zázraky. Dokáže hydratovať, pôsobí antioxidačne a poradí si aj s drobnými kozmetick...
Cestovanie a deti
Poznáte tu situáciu, keď sa chystáte na dovolenku, ale bojíte sa ísť do zahraničia, pretože nevie aká je v danej lokalite voda. Ako budete variť pre V...
Zanechať komentár