Môžem užívať Light of Life, keď mám 16 rokov?

Nie. Tento prípravok nie je vhodný pre takto mladý organizmus, pretože sa ešte vyvíja.

Keď začnem užívať Light of Life, ako rýchlo uvidím zmeny?

Zmeny sa začnú objavovať v priebehu 5-10 dní. Ale to je len začiatok. K celkovému omladeniu organizmu z vonka aj z vnútra je predsa len potrebný dlhší čas. Preto je balenie dvojmesačné.

Čo sa stane, ak Light of Life prestanem užívať?

Zmeny , ktoré nastali vďaka užívaniu Light of Life, určitú dobu pretrvávajú, ale potom samozrejme bude proces starnutia pokračovať. Preto, ak si chcete zmeny, ktoré nastanú uchovať čo najdlhšie, alebo nastálo, je dobré zaradiť Light of Life do Vášho života. Za 3,-€ denne, ktoré do seba investujete, si mladosť, a s ním súvisiace výhody, uchováte.

Padajú mi vlasy a začali sa mi robiť „starecké fľaky“, pomôže mi Light of Life?

Áno. V procese omladenia a regenerácie organizmu z vnútra, ktoré sa deje pri užívaní Light of Life, dochádza k zlepšeniu hydratácie kože a skutočne sa Vám začnú aj strácať fľaky, ktoré sa Vám robia a vypadávanie vlasov spôsobené vekom sa zastaví. Ak je ale vypadávanie vlasov spôsobené nejakým ochorením, tak Vám to zaistiť nemôžeme.

Prečo si mám kúpiť práve Light of Life a nie niečo iné?

Light of Life je overený a vyskúšaný. Bol preverený aj na medzinárodnej súťaži v Paríži, kde sa hodnotili aj účinky rôznych doplnkov a neviem o tom, že by bol na Slovensku iný produkt, ktorý na takejto prestížnej súťaži vyhral prvé miesto a ocenenie ako najlepší omladzovací produkt. A úžasné na tom je, že prichádza na Slovensko, a to v dostupnej cene, len za 3,-€ na deň.

Dá sa účinok Light of Life niečím zosilniť?

Light of Life má na organizmus, vyplňovanie vrások a celkovú regeneráciu skutočne viditeľné účinky. Ale každé účinky sa dajú posilniť. Odporúčame Vám vyskúšať kombináciu s denným pitím Ľadovcovej vody ICEIS/NORDIC. Tým, že lepšie hydratuje telo a stačí jej vypiť za deň 1,5l ( s  porovnaním iných vôd, ktorých by ste mali vypiť 2,5-3l), bude účinok samozrejme viditeľnejší rýchlejšie.

Ako nestarnúť ??
Ale ak ste vo veku, ktorí si chcete zachovať, neváhajte a vyskúšajte Light of Life. Až o 10-20 rokov stretnete Vašich rovesníkov, ktorí už budú skutoč...
Hľadáte šťastie?
Šťastie… čo to vlastne je? Všetci túžia nielen snívať o šťastí, alebo všetci chcú byť skutočne šťastnými aj v reálnom živote. Šťastie je mozaikou mnoh...