Je veľa ľudí, ktorých trápi nadváha, ale zároveň si nedokážu zakázať jesť určité potraviny. Ich závislosť na sladkostiach, sladkých nápojoch, zmrzlinách a podobne je príliš veľká, a odriekanie si týchto pôžitkov, znamená pre ich organizmus v podstate stres.

Teraz je tu nová, revolučná cesta, ako jesť ďalej všetko čo máte radi a predsa schudnúť. Nový BIO produkt MAKE U HAPPY môže byť Vaším riešením.

Tajomstvo MAKE U HAPPY spočíva v obzvlášť jemne namletej surovej strave, ktorá je bohatá, na u nás málo používané, rastliny Quinoa a Amarant.

Quinoa

Táto rastlina pochádza pôvodne z južnej Ameriky, presnejšie z oblasti juhoamerických Ánd, a pestuje sa už 5 000 rokov. Inkovia ju nazývali „ matkou všetkých obilnín“. Je bohatým zdrojom: 

  • minerálov, obsahuje mangán, meď, fosfor, zinok, vápnik, horčík a železo
  • bielkovín a esenciálnych aminokyselín, ktoré telo potrebuje
  • vitamínov, obsahuje kyselinu listovú, beta-karotén, alfa-tokoferol, thiamin, riboflavin a veľké množstvo vitamínu C a E
  • nenasýtených mastných kyselín, ako aj omega-3 mastných kyselín

Quinoa neobsahuje lepok a má vysoké hodnoty fytonutrientov a flavonoidov, ktoré sú dôležitými bojovníkmi s rakovinou. Má pozitívny vplyv na srdce a cievy a tiež pôsobí protizápalovo. Zlepšuje pohyblivosť čriev, zrýchľuje spaľovanie tukov, má nízky glykemický index a preto napomáha pri chudnutí. Vláknina, ktorá sa v tejto rastline nachádza, je nerozpustná, takže predchádza vzniku žlčníkových kameňov, znižuje riziko vzniku rakoviny prsu po menopauze a pomáha z tela vylučovať toxíny. Vďaka komplexným uhľohydrátom dodáva telu energiu. Pomáha upravovať hladinu cukru v krvi.

Amarant

Táto rastlina tiež pochádza z južnej Ameriky a pestuje sa už 8 000 rokov. Bola základnou potravinou Májov, Inkov a Aztékov a je považovaná za „rastlinu budúcnosti“. Je zdrojom:

  • lysínu, cennej esenciálnej aminokyseliny, ktorá podporuje tvorbu mozgových buniek a duševný vývoj
  • minerálov, ako železo, vápnik a horčík
  • vitamínov, obsahuje kyselinu listovú, Vitamín C, B a E
  • rutínu, látka, ktorá priaznivo pôsobí na cievy

Amarant zo zdravotného hľadiska znižuje cholesterol a pravidelnou konzumáciou pôsobí ako prevencia civilizačných chorôb, vrátane rakoviny. Nízky glykemický index napomáha pri chudnutí, ale dokáže skvelo zasýtiť na dlhšiu dobu. Neobsahuje lepok. Podporuje nárast svalovej hmoty a je zdrojom živín, dôležitých pre športovcov. Je skvelým prostriedkom na posilnenie imunity a podpory metabolizmu.

Civilizačné choroby, rakovina, nadváha až obezita, únava a poruchy spánku sú veľmi závažné dôsledky uponáhľaného sveta, zlej životosprávy a nedostatku pohybu. Ďalším novodobým problémom je Depresia, ako priamy dôsledok všetkých vyššie popísaných ukazateľov.

Pri riešení problému DEPRESIA sa znovu a znovu naráža na pojem serotonín a s ním spojený príbeh úspechu poslednej generácie antidepresív. Nielen, že sa presadili v psychiatrii na liečbu depresií, ale začalo sa o nich hovoriť aj v širších súvislostiach.

Cez 60 miliónov Američanov zo Spojených štátov  pravidelne užívajú antidepresíva. Na Slovensku je to už takmer každý piaty Slovák. Užívatelia, už bez životného pocitu pod vplyvom "hormónu šťastia a pohody" serotonínu, nechcú byť. Podobne je to aj s tými, ktorí musia zjesť aspoň dve tabuľky čokolády, trs banánov, nekonečné množstvo špagiet alebo zapáliť si cigaretu. Všetci nevedomky hľadajú serotonín, podľa wikipedia.com hormón šťastia.


Serotonín Účinné tabletky na chudnutie
molekula serotonínu


Nechceli sme priniesť na trh ďalšie antidepresíva, pretože ich pokladáme za nesprávnu voľbu. Preto sme sa vydali na cestu hľadania prírodných zdrojov serotonínu v zelenine, ovocí a bylinkách. Cesta bola dlhá, ale s výborným výsledkom.

Tímu špecialistov, pod vedením Antonína Spirita a v spolupráci s rakúskym psychiatrom Reudiger Dahlke, sa podarilo zostaviť zo zeleniny, ovocia a byliniek produkt MAKE U HAPPY.

Tvorca Antonin Spirit Výživové doplnky na chudnutie bez diéty

"MAKE U HAPPY (obzvlášť variant bio - zásada - zelená) má mnohé pozitívne aspekty týkajúce sa zdravia. Vďaka obsiahnutým zásaditým látkam, vitálnym látkam a vláknine, je vhodná v rámci diétneho plánu pri zlom trávení, poruchách príjmu potravy, dne a diabetes mellitus, tiež ako dietetickej potraviny. Tým zlepšené zásobovanie tela vitálnymi látkami má pozitívne účinky na celý organizmus, zvlášť na imunitný systém a kožu".

Užívajte si život so super jedlom
Nadváha, únava, nekvalitný spánok, „prejedanie sa“ a nedostatok pohybu následne vedú k vzniku rôznych civilizačných chorôb ako sú cukrovka, dna, ba do...
Serotonín - šťastie alebo smútok
Keďže skoro všetci ľudia hľadajú očarujúci pocit šťastia, naskytá sa otázka, ako by sme si tento pocit mohli zabezpečiť bez toho, aby sme siahali po c...
Zanechať komentár