Light of Life .... Omladenie na bunkovej úrovni

Zvažujete plastickú operáciu ? Teraz už nemusíte ! Prichádza Nová revolúcia vo svete výživových doplnkov....

 • Make-up  Váš vzhľad maskuje
 • Botox  dočasne umelo napne kožu
 • Náš produkt Vás omladí na úrovni DNA

Light of Life Vrásky okolo očí

Na bunkovej úrovni

 • Zastavenie skracovania telomérov aktiváciou enzýmu telomeráza
 • Zvýšenie počtu možných delení buniek tela
 • Zvýšenie počtu mladých buniek
 • podpora tvorby kolagénu v organizme

Spomaľte prejavy starnutia

 • Vyplnenie vrások a hydratácia kože
 • Výživa kostí, kĺbov a chrupaviek
 • Prevencia prejavov pigmentácie
 • Zlepšenie pamäti a mentálnych schopností
 • Zastavenie vypadávania vlasov

Užívajte si život

 • Zvýšenie sexuálnej výkonnosti a libida
 • Zlepšenie kvality spánku
 • Viac životnej energie
 • Lepšie fungujúci metabolizmus, lepšie trávenie

Buďte zdravý a šťastný

 • Podpora kvality a rastu vlasov a nechtov
 • Rýchlejšie hojenie rán
 • Posilnenie imunity a ochrana orgánov
 • Zlepšenie „stareckého“ zraku až o 1 dioptriu
 • Antibakteriálne účinky
 • Zmiernenie chronických hnačiek
 • Dlhší život 


Zloženie Light of Life :ASTRAGALOSIDE IV COMPLEX

Astragalus sa používa v čínskej medicíne viac ako 4 000 rokov. Rastie v Severnej Amerike, Ázii, Afrike a Európe. Nazýva sa tiež adaptogénom, čo znamená, že pomáha chrániť telo proti akémukoľvek stresu (fyzickému aj psychickému).

Vzhľadom k tomu, že podporuje imunitný systém, pôsobí preventívne proti respiračným infekciám, má antivírové, antibakteriálne, protizápalové a vazodilatačné účinky, zlepšuje hojenie kožných poranení, znižuje krvný tlak a chráni pečeň. V USA sa pracuje s jeho využitím u ľudí, ktorí majú oslabenú imunitu v dôsledku chemoterapie, alebo ožarovania pri zhubných nádoroch. Štúdie uvádzajú, že Astragalus u nich podporuje rýchlejšiu rekonvalescenciu a dlhšiu dobu prežitia. Výskumy preukázali, že astrogalany potláčajú obranné mechanizmy nádorových buniek voči imunitnému systému a majú významné antioxidačné účinky. Navyše harmonizujú hladinu cukru v krvi.

Obsahuje nasledujúce látky: triterpenoidních saponíny (astragalosides), flavonoidy, polysacharidy, fytosteroly, pigmenty, aminokyseliny, betaín, cholín, nenasýtených mastných kyselín – linolovej (patrí medzi omega-6 mastné kyseliny) a kyseliny linolenovej (patrí medzi omega-3 mastné kyseliny).

Astragalosides hrajú kľúčovú úlohu v imunostimulácii a podporujú tvorbu T-lymfocytov. (T-lymfocyt je druh bielych krviniek). Existuje viac typov T-lymfocytov, môžeme však všeobecne povedať, že sú prirodzeným základom bunkovej imunity špecifickej, teda získanej. Rastlina má veľmi priaznivé účinky u pacientov infikovaných vírusom HIV, ktorý spôsobuje AIDS.

Znižuje telesnú hmotnosť, má nízky glykemický index, napomáha  organizmu odčerpávať prebytočnú vodu z tela, reguluje hladinu cukru, zavrie rany, ktoré sa inak hoja veľmi pomaly a zmierňuje dlhodobé hnačky.

Rozširuje cievy a zvyšuje prietok krvi v tkanivách, a tak prispieva k zníženiu nadmerného potenia (špeciálne takzvaného nočného potenia), a na zníženie krvného tlaku.


Astragaloside IV Proti starnutiu
Astragaloside IV.


ACTIVE CYCLOASTRAGENOL

je účinná látka pre „Zdravé starnutie“

Štúdie na ľudských bunkách CD4 a CD8 T dospeli k záveru, že cycloastragenol  je schopný zvýšiť aktivitu telomerázy k predĺženiu dĺžky telomér a to oneskoruje starnutie buniek, čo vedie k znižovaniu účinkov starnutia.Cykloastragenol Proti starnutiu
Cykloastragenol

Telomeráza je enzým, ktorý slúži na replikáciu telomérov, koncov eukaryotických chromozómov. Chromozóm je útvar, v bunkovom jadre, viditeľný počas mitózy alebo meiózy, ktorý pozostáva z jednej alebo dvoch molekúl DNA a naviazaných bielkovín (nukleoproteínov).

Replikačný mechanizmus, ktorý zreplikuje takmer celý chromozóm, totiž nie je schopný zreplikovať jeho koniec. Bez telomerázy, by sa konce eukaryotických chromozómov pri každej replikácii DNA skracovali. Po určitom počte delení, ktorý nazývame Hayflickov limit, sa preto bunky bez aktivity telomerázy už nemôžu ďalej deliť. Na účely doreplikovania chromozómov preto existuje osobitný enzým telomeráza, ktorý má vlastnosti reverznej transkriptázy. To znamená, že vytvára DNA podľa matrice vo forme RNA. Táto RNA matrica je štruktúrnou súčasťou samotnej telomerázy.

Každým delením buniek sa teloméry skracujú a predĺžiť ich môže len enzým telomeráza. Rast telomér - bunečných štruktúr na konci chromozómov,  je meračom veku našich buniek. Tieto malé ukončenia chromozómov ovplyvňujú, ako rýchlo naše bunky starnú, ak sa príliš skrátia, bunky sa prestanú deliť.

Môžeme teda povedať, že chromozómy sú nositeľmi génov. Koncové časti chromozómov, teloméry, chránia dedičný materiál pred degradáciou.  Čím sú teloméry dlhšie, tým môžu aj bunky zostať funkčné dlhší čas. Počas života sa teloméry skracujú a ich dĺžka sa v súčasnosti považuje za signalizátor biologického starnutia.

https://tech.sme.sk/c/5050073/nobel-ocenil-vyskum-tajomstva-starnutia.html

Light of Life aktivuje hormón Telomerázu k predlžovaniu telomérov. Spomaľuje účinky starnutia, a to na vonkajšej strane tela, tak aj vo vnútri. Môže teda dochádzať k regenerácii tkanív, dokonca aj v pokročilom veku.


KYSELINA HYALURÓNOVÁ 

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka, ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť. Funguje ako hubka, ktorá je schopná nasať až tisícnásobné množstvo vody, ako je jej vlastná hmotnosť. Nachádza sa v každom tkanive tela.

Bráni priestupu vírov a baktérií cez pericelulárny matrix k bunke. Zabraňuje ukladaniu kolagénu a tým podporuje bezjazvové hojenie tkaniva. Bol popísaný aj analgetický účinok.

Lekári ju používajú na zmiernenie príznakov u ochorení, ako je chronický únavový syndróm, fibromyalgia, syndróm suchého oka a bolesti spojené s poškodením kĺbov, akým je napríklad artritída. Pozitívne účinky sa jej pripisujú aj pri zvyšovaní mobility, kvality spánku, bdelosti, svalovej sily, sexuálnej potencie, hojenia rán, hustoty kostí a zlepšenie zraku.Kyselina hyaluronová Proti starnutiu
Kyselina hyaluronová


* Clinical Effects of Dietary Hyaluronic Acid on dry, rough skin Sato, Sakamoto, Odanaka, Yoshida, Urishibata Second Dermatology Laboratory, Medical School, Toho University.

Tajomstvo večnej mladosti
Tajomnstvo večnej madosti Light of Life, Svetlo života. Vyhladzuje vrásky a omladzuje telo aj z vnútra. Nebudete len vyzerať mladšie , ale budete sa t...
Nobelova cena a príčina starnutia
Vedecký výskum ocenený v roku 2009 Nobelovou cenou zistil, že hlavnou príčinou starnutia, je skrátenie telomér, ochrannej čiapočky DNA, na oboch konco...