Užívajte si život so super jedlom

Produkt MAKE U HAPPY je vhodný pre každého. Predovšetkým tým, ktorí majú problémy so spánkom, či už vo forme, že nevedia zaspať , alebo mať dostatočne dlhý a hlboký spánok, potrebný pre odpočinok a regeneráciu organizmu. Dôsledky nekvalitného, alebo príliš krátkeho spánku, majú postupom času veľmi negatívny dopad na zdravie človeka. Začnete sa cítiť unavený, a to spravidla už hneď po prebudení, organizmus sa snaží získať energiu z potravy a cukrov, takže jete v podstate viac, ako reálne viete, vzhľadom k únave,  energeticky vydať, začnete priberať na váhe, dostavuje sa stres a postupne sa pridávajú aj depresie.

Nadváha, únava, nekvalitný spánok, „prejedanie sa“ a nedostatok pohybu následne vedú k vzniku rôznych civilizačných chorôb, ako sú cukrovka, dna, ba dokonca môže viesť až ku vzniku rakoviny.

Ak začnete svoj deň s MAKE U HAPPY už v priebehu 2-3 dní môžete pociťovať zmeny.

Klienti popisujú postupné ustupovanie únavy, pociťujú viac energie, lepšie večer zaspávajú a ich spánok je kvalitnejší (bude prebiehať v pravidelných spánkových fázach). V priebehu dňa stúpne hladina serotonínu (hormónu šťastia a pohody) až 7-násobne, čo vedie k pozitívnemu mysleniu, k lepšiemu zvládaniu stresu a nedostavujú sa depresie.

Zvýšená hladina serotonínu, ktorú vytvoril Váš organizmus, Vás už nebude nútiť toľko jesť, ale ani toľko fajčiť a pojedať cukor ( cukríky, dezerty, čokolády....). Všetky tieto zlozvyky sú vlastne dôsledkom toho, že telo má potrebu navodiť si pocit šťastia a pohody. Serotonínu môžete mať vďaka MAKE U HAPPY  dostatok.

Ak patríte k tým, čo majú nadváhu a potrebujú schudnúť, je potrebné po vypití rannej dávky MAKE U HAPPY pridať 5-10 minút aktívneho pohybu. Spôsob pohybu si môžete zvoliť sami. Nezáleží na tom, či už to bude upratovanie, vysávanie, prechádzka, rýchlejšia chôdza na autobus alebo do obchodu, eventuálne cvičenie, dôležitý je minimálne 5-10 minútový pohyb, ktorý Vám, spoločne s rannou dávkou MAKE U HAPPY, môže priniesť chudnutie až 5kg za mesiac bez diéty!!

MAKE U HAPPY Výživový doplnk na chudnutie

Prečo začať deň s naším superjedlom?

  • Viac životnej energie a pozitívneho myslenia
  • Zlepšenie kvality spánku
  • Chudnutie až 5kg za mesiac bez diéty
  • Zvyšuje tvorbu sérotonínu v organizmu ( hormónu šťastia)
  • Zvyšuje tvorbu melatonínu v organizmu (spánkový hormón)
  • Lepšie fungujúci metabolizmus
  • Posilnenie imunity
  • Prirodzené odbúranie depresie
  • Znižuje chuť na cukor, nikotín a iné závislosti
Tajomstvo MAKE U HAPPY
Výživový doplnok stravy na chudnutie, zdravý spánok a šťastie. Výživový doplnok. Tajomstvo MAKKE U HAPPY spočíva v jemne namletej surovej strave oboha...
A. Nováková
Je zdravotná sestra, ale okrem zdravotníctva sa venuje aj alernatívnej medicíne a kozmetike. Neustále sa vzdeláva v oboch oboroch na odborných školeniach a seminároch, aby maľa prehľad o najnovších produktoch, alternatívach liečenia a pokrokoch v medicíne a to tak v čínskej, ako v európskej. Spolupracuje s renomovanými značkami a každú informáciu, ktorú Vám prináša vo svojich článkoch sa snaží maximálne preveriť, ev. prekonzultovať s lekármi.
Čítať viac ⟶