Firewall Sérum na omladenie a hydratáciu

    Medik8
  • Výrobca: Medik8
  • Kód produktu: Firewall
  • Dostupnosť: Skladom
  • 78,00€

  • Bez DPH: 65,00€

  

Neradi používate pri starostlivosti o Vašu pleť veľké množstvo výrobkov? Hľadáte kombináciu prípravkov, ktoré posilnia mladistvý jas pleti a zvýšia jej hydratáciu? Chcete zlepšiť vzhľad pokožky poškodenej slnkom? Ochrániť pleť pred prejavmi starnutia a redukovať vrásky? Obmedziť množstvo farebných nezrovnalostí, ev stareckých škvŕn? Už hľadať nemusíte, so všetkými spomínanými problémami si ľahko poradí sám Firewall.

Popis

Firewall obsahuje nový unikátny komplex proti starnutiu, ktorý sa nazýva Cusodase-P™, čo je zmes aktívnych látok vrátane prielomovej antioxidačnej molekuly Firewall. Testy preukázali, že Firewall je veľmi silným antioxidantom, ktorý porazil ďalších 9 prémiových značiek, pokiaľ ide o silu a široké spektrum účinku. Mnoho bežných antioxidačných krémov neutralizuje len jeden či dva typy voľných radikálov. Firwall bol vyvinutý na stále antioxidačné pôsobenie, preto bolo zloženie rozdelené do dvoch oddelených kapsúl a najlepšie antioxidačné pôsobenie je dosiahnuté pri zmiešaní oboch zložiek.
Firewall posilňuje mladistvý vzhľad pleti, pretože jej dodáva hydratáciu, posilňuje tvorbu kolagénu, chráni ju pred pôsobením voľných radikálov a obmedzuje vznik pigmentových škvŕn.
 

Účinky

Zlepšuje vzhľad pokožky poškodenej slnkom.
Chráni pokožku pred budúcimi prejavmi starnutia.
Redukuje starecké škvrny a farebné nezrovnalosti.
Zvyšuje hydratáciu pleti a tonus.
Uchováva v pokožke správnu hladinu kolagénu.
Posilňuje mladistvý jas pokožky a pokožku rozžiari
 

Výhody

Inovatívne balenie - vďaka dvojkomorovému systému zostávajú ingrediencie čerstvé a začínajú aktívne pôsobiť až po zmiešaní. Nestrácajú tak svoju silu.
Pod viečkom je umiestená klapka na absorpciu kyslíka, tím je zachovaná ešte lepšia odolnosť aktívnych látok.
Firewall je 5x silnejší než konkurenčné prípravky.
Ponúka široké spektrum pôsobenia.
Je zaručená dlhotrvajúca aktivita účinných látok.
 

Určené pre

Pokožku, ktorá potrebuje účinnú antioxidáciu s dlhotrvajúcou aktivitou.

 Zloženie (hlavné účinné látky)

Meďnatý chelát - proti starnutiu
Superoxiddismutáza – účinný antioxidant, ktorý regeneruje bunky a chráni ich rozpad.
Mimetické antioxidanty katalázy – kataláza je enzým vyskytujúci sa takmer vo všetkých živých organizmoch vystavených kyslíku. Funguje ako katalyzátor rozkladu peroxidu vodíka na vodu a kyslík.
Nový, vysoko penetračný, antioxidačný vitamín C.
Nový recyklátor antioxidačného vitamínu E.
2 peptidy spomaľujúce starnutie (vrátane Pentapeptidov).
 

Obsah balenia

Obsah balenia je 30 ml.

Návod na použitie

Nanášajte po čistení pokožky. Na chrbát ruky naneste 1 dávku z každej pumpičky, pomaly zmiešajte obe zložky krúživými pohybmi. Farba sa zmení v tmavo modrú, čo signalizuje aktiváciu komplexu. Pomocou prstov jemne naneste na tvár malé množstvo v podobe bodiek rovnomerne rozmiestených po tvári. Rozotrite na čelo, nos, tváre a krk podľa náčrtku nižšie. Na aplikáciu v oblasti očí rozotierajte smerom z tváre, potom pomocou jemných malých krúživých pohybov na stranách a väčších krúživých pohybov okolo očí k nosu a lícnej kosti. Pred aplikáciou ďalších produktov nechajte vstrebať.

Použitie
Spôsob využitia Nanášajte na vyčistenú pleť raz denne
Typ pleti Vhodný na všetky typy pleti, výborný na pokožku, ktorá potrebuje účinnú antioxidáciu s dlhotrvajúcou aktivitou
Vyčistenie pleti Nie
Účinky
Bieliaci účinok Nie
Proti celulitíde Nie
Proti pigmentácii Áno
Proti striám Nie
Proti vráskam Áno
Redukcia stareckých škvŕn Áno
Výhody Unikátny komplex proti starnutiu pleti, Dodáva hydratáciu, posilňuje tvorbu kolagénu a obmedzuje vznik pigmentových a stareckých škvŕn, Účinný a silný antioxidant, chráni pred budúcimi prejavmi starnutia a tvorby vrások
Vhodné pre
Pohlavie Vhodný pre ženy aj mužov
Vek Vhodný od 30 rokov
Využitie
Antioxidant Áno
Hydratácia pokožky a pleti Áno
Ochrana pred UV žiarením Nie
Podpora tvorby kolagénu Áno
Prevencia proti pigmentácii Áno
Prevencia vzniku akné Nie
Prevencia vzniku strií Nie
Prevencia vzniku vrások Áno
Protizápalový účinok Nie
Vhodné na aknóznu pleť Áno

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať
V každom období nášho života sa pleť mení. Ak si chceme dlhodobo udržať pekný, mladistvý vzhľad bez vrások, musíme používať kvalitné kozmetické prípravky, podľa veku dopĺňať výživové doplnky a dodávať telu dostatok tekutín. Aby sme sa vedeli správne starať o pleť, potrebujeme poznať typ svojej pleti, ktorá sa líši od množstva kožného mazu, ktoré telo produkuje.......


Súvisiace produkty

Our Related Products