DIASKOR Doplnok pre diabetikov

  • 12,00€

  • Bez DPH: 10,00€

  

Skvalitnite a predĺžte svoj život s diabetom II. typu vďaka doplnku DIASKOR. Ten obsahuje škoricový extrakt, ktorý má preukázaný antidiabetický účinok, plus ďalšie dôležité vitamíny a živiny, ktoré podporia vaše zdravie.

Popis

Vodný škoricový extrakt, ktorý je základom DIASKORu , znižuje necitlivosť buniek na inzulíne a zvyšuje využitie inzulínu v tele. Tým pádom následne normalizuje vysokú hladinu cukru v krvi. Pozitívny vplyv škoricového extraktu dvojito preukázala slepá štúdia, kedy u pacientov došlo k zníženiu hyperglykémie až o 29%, bez toho, aby sa u niektorého z diabetikov vyskytla hypoglykémia.

Škoricové kapsuly DIASKOR sú navyše obohatené o chróm, zinok, kyselinu alfa-lipoovú, horčík a zloženie je doplnené aj o vitamíny C, E, B1, B2, B3 a B6. Vďaka tomu nielen, že pôsobí pozitívne pri diabete, ale tiež podporuje zdravie kardiovaskulárnej a nervovej sústavy, zdravie kože a očí.

Obsiahnuté vitamíny a minerály napomáhajú prevencii rozvoja ďalších diabetických komplikácií ako sú poruchy hojenia rán, poškodenie obličiek, zraku, nervov, syndrómu diabetickej nohy, aj prevencií sexuálnych dysfunkcií.

 

Účinky

Škoricový extrakt pôsobí pozitívne na hladinu krvného cukru, zvyšuje využitie inzulínu v organizme

Pôsobí ako prevencia neskorších komplikácií spojených s cukrovkou II. typu

Okrem škoricového extraktu obsahuje vitamíny a minerály, ktoré sú kľúčové pre zdravie organizmu, a ktorých majú diabetici zvýšenú potrebu

Znižuje hyperglykémiu

 

Výhody

Okrem regulácie cukru v krvi podporuje celkové zdravie organizmu

Je bezpečný aj pri dlhodobom užívaní

Znižuje vplyv oxidačného stresu na organizmus

Obsahuje vodný extrakt zo škoricovníka čínskeho, u ktorého sú zaručené antidiabetické účinky, neobsahuje iné druhy škorice

Vďaka tomu, že sa jedná o vodný roztok, neobsahuje extrakt zo škorice , ktorá je potenciálne dráždivá a ďalšie alergizujúce éterické oleje

 

Hlavné účinné látky

Škoricový extrakt:

Metylhydroxichalkonové polyméry MHCP, ktoré vedci zo škorice izolovali a identifikovali, zasahujú na inzulínových receptoroch buniek, kde znižujú rezistenciu proti inzulínu. Dôsledkom je potom nárast inzulínového účinku, ale nie hypoglykémia.

 Kyselina alfa-lipoová:

Významný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením a pomáha liečiť zníženú citlivosť, pocity brnenia a iné príznaky poškodenia nervov u diabetických neuropatii.

Chróm a zinok:

Zúčastňujú sa premeny sacharidov na energiu, preto sú pre diabetikov veľmi dôležité. Kvôli ich vyššiemu vylučovaniu močom pri diabete je však vhodné ich straty vyrovnávať! Na doplňovanie tekutín odporúčame ľadovcovú vodu.

Vitamín C a vitamín E:

Pomáhajú v prevencii srdcových ochorení, určitých typov rakoviny aj iných chorôb, posilňujú imunitný systém, podporujú hojenie kože a vo svojom účinku sa navzájom dopĺňajú. Diabetici sa často nachádzajú v stave látkovej výmeny, pre ktorú je charakteristická vysoká hladina cukru v krvi spojená so zvýšeným oxidačným stresom. Ten potom spôsobuje väčšiu náchylnosť k rozvoju sekundárnych následkov diabetu7). Práve preto je nespornou výhodou týchto vitamínov ich antioxidačné pôsobenie.

Horčík:

Dôležitosť horčíka spočíva v tom, že podporuje asi 300 procesov viazaných na enzýmy v organizme, z ktorých sú niektoré nevyhnutné pre základné životné funkcie. Dostatok horčíka pomáha v prevencii mnohých chronických chorôb aj v prevencii neskorých komplikácií diabetu.

Vitamín B1:

Napomáha udržiavať zdravé nervy, posilňuje srdce a je nevyhnutný pre premenu sacharidov z potravy na energiu.

Vitamín B2:

Podieľa sa na udržiavaní dobrej funkcie očí a centrálnych aj periférnych nervov.

Vitamín B3:

Zúčastňuje sa na riadení hladiny krvného cukru, udržiava zdravú kožu a nervy.

Vitamín B6:

Napomáha v prevencii kardiovaskulárnych ochorení.

 

Návod na použitie

Najvhodnejšou kompenzáciou diabetu II. typu je samozrejme redukcia nadváhy a zaktívnenie životného štýlu, v spojení s dietetickými opatreniami. V rámci týchto opatrení je však možné odporučiť ako podporu terapie diabetu užívanie Diaskoru MPX, ktorý normalizuje hladinu krvného cukru a pôsobí ako prevencia ďalších ťažkostí spojených s diabetom.

 Balenie

60 toboliek, balenie na 1 mesiac


Miesto využitia
Časť tela Tráviaci systém - Vhodné len pre diabetikov
Použitie
Dávkovanie Denné dávkovanie je stanovené na 2 tobolky denne. Užívajte po jedle
Účinky
Rieši problémy Skvalitní a predĺži život s diabetom II. typu, Má preukázaný antidiabetický účinok, Normalizuje vysokú hladinu cukru v krvi, Zvyšuje využitie inzulínu v tele, Napomáha prevencii rozvoja ďalších diabetických komplikácií ako sú poruchy hojenia rán, poškodenie obličiek, zraku, nervov, syndrómu diabetickej nohy, aj prevencií sexuálnych dysfunkcií
Vhodné pre
Pohlavie Vhodné pre ženy aj pre mužov
Vek Doporučené od 18 rokov
Využitie
Nevhodné Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy
Počet kusov v balení 60 toboliek - balenie na 1 mesiac

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať

Súvisiace produkty

Our Related Products