• DETOX Detoxikácia tela, chudnutie a zažívavie problémy

DETOX Detoxikácia tela, chudnutie a zažívavie problémy

  • 18,80€

  • Bez DPH: 15,67€

  

Pomôžte svojmu telu prečistiť a zbaviť sa toxínov a zhodiť prebytočné kilá. Tento produkt obsahuje osem starostlivo vybraných extraktov, ktoré pomáhajú chrániť hlavne zdravie hrubého čreva.

Popis

Rakovina hrubého čreva je druhým najčastejším onkologickom ochorením v Slovenskej republike. Len v Európskej únii kvôli nej zbytočne zomrie vyše 150 000 pacientov ročne. Pritom je možné tragickým koncom zabrániť! Správnou výživou, ktorú ešte môžete podporiť extraktmi z rastlín. Detox hrubého čreva pomôže povzbudiť váš tráviaci systém na to, aby sa sám zbavil usadenín, toxínov a parazitov.
 
Výživový doplnok DETOX  pomáha podporiť čistiaci proces v zažívacom ústrojenstve zaneseného zápchou. Pomôže vašim črevám opäť dobre absorbovať nevyhnutné vitamíny a minerály. Pomáha urýchliť čas trávenia, spracovanie potravy a vylučovanie, čím prispeje k obnove vašej vitality a energie.
 

Účinky

    Prispieva k úbytku váhy vďaka efektívnemu spracovaniu potravy a rýchlejšiemu tráveniu
    Pomáha regenerovať zažívací trakt, čo vedie k zdravým črevným pohybom, a tým pádom pomáha predchádzať vzniku zápchy, hemoroidom, zápalom a rakovine hrubého čreva
    Pomáha odstrániť parazity z tráviaceho ústrojenstva
    Prispieva k zníženiu únavy a k dodaniu energie vďaka prečisteniu organizmu
    Pomáha redukovať nadúvanie, pretože podporuje rovnováhu tráviacich baktérií
    Prispieva k zlepšeniu akné

 Výhody

    Jednoduché dávkovanie - stačí jedna kapsula denne
    Pomáha zlepšiť trávenie a prečistiť celý organizmus

 Zloženie

Kôra rešetliaku počistivého (Rhamnus purshiana):
Pomáha regulovať svalový tonus črevného traktu a stimulovať sekréciu celého črevného systému.
Lopúch väčší (Arctium lappa):
Pomáha zlepšovať látkovú výmenu, upravovať zažívanie a vylučovanie.
Zázvor lekársky (Zingiber officinale):
Má antibakteriálny a protizápalový účinok, podporuje trávenie. Je preslávený tým, že pomáha pri rôznych zažívacích problémoch, od plynatosti až po ťažké nevoľnosti a zvracanie.
Brest plavý (Ulmus rubra):
Má protizápalový účinok, pozitívne pôsobí na pečeň a tráviacu sústavu.
Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra):
Podporuje tvorbu žalúdočných štiav a prispieva k zníženiu vzniku žalúdočných a dvanástnikových vredov. V Číne je pokladané za prostriedok podporujúci dlhovekosť. Moderný výskum ukázal, že medzi mnohé priaznivé účinky tejto rastliny patrí pomoc pri zvyšovaní imunity, zmierňovanie zápalov v tkanivách a pomoc pri upokojovaní ekzémov. Pomáha aj pri zotavovaní pečene po zápaloch.
Mäta pieporná (Mentha peperita):
Pomáha podporiť činnosť tráviaceho ústrojenstva, pomáha odstraňovať kŕče a nadúvanie. Pomáha rozpúšťať žlčové kamene a znižovať syndróm dráždivého čreva.
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare):
Pomáha proti nadúvaniu a kŕčom.
Kôra mačacieho pazúra (Vicalcora):
Veľká svetlo hnedá popínavá rastlina rastúca v Južnej Amerike, ktorej protirakovinovým, imunostimulačným a antivírusovým účinkom veria peruánski Indiáni.
 

Obsah balenia

60 kapsúl
Hmotnosť obsahu: 53,5 g
 

Návod na použitie

Pre zdravé hrubé črevo užívajte jednu kapsulu denne pri jedle.
 

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy ! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy.

Miesto využitia
Časť tela Tráviaci systém
Použitie
Dávkovanie Denné dávkovanie je stanovené na 1 kapsulu denne. Užívajte po jedle
Účinky
Rieši problémy Pomáha predchádzať vzniku zápchy, hemoroidom, zápalom a rakovine hrubého čreva, Prispieva k úbytku váhy, Pomáha odstrániť parazity z tráviaceho ústrojenstva, Prispieva k zníženiu únavy a k dodaniu energie, Pomáha redukovať kŕče a nadúvanie, Má antibakteriálny a protizápalový účinok, Prispieva k zníženiu vzniku žalúdočných a dvanástnikových vredov, Pomáha rozpúšťať žlčové kamene a znižovať syndróm dráždivého čreva
Vhodné pre
Pohlavie Vhodný pre ženy aj pre mužov
Vek Vekovo noebmedzené, doporučené od 18 rokov
Využitie
Nevhodné Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy
Počet kusov v balení 60 kapsúl - balenie na 2 mesiace

Napísať recenziu

Na napísanie recenzie sa musíte prihlásiť alebo registrovať
Detox organizmu je v dnešnej dobe často opakovaný výraz. Čo si má človek pod tým predstaviť? Je to v podstate jednoduché. V tele sa tvorí množstvo látok, ktoré môžu pri väčšom nahromadení v organizmu spôsobovať napríklad rôzne ekzémy, vyrážky, alergie, žlčníkové a ľadvinové kamene, ba čo je ešte horšie, môžu byť spúšťačom rôznych veľmi závažných ochorení....


Súvisiace produkty

Our Related Products